اصفهان کامپوزیت
متنوع ترین، باکیفیت ترین و ارزانترین محصولات کامپوزیتی را از ما بخواهید.

گریتینگ های کامپوزیتی از الیاف پیوسته شیشه ترکیب شده با رزین پلی استر و یا وینیل استر در برابر خوردگی بالا تشکیل یافته است. رزین های مختلف در برابر خوردگی مواد اسیدی و قلیایی مقاومت ایجاد کرده و مانع از خورده شدن آن میشود.

گریتینگ های فایبر گلاس GRP آزمایشات BS 476 پارت 6 و پارت 7 را گزرانیده است و توانسته امتیاز کلاس 2 این استاندارد را بدست آورد.تغییر رزین استفاده شده در اختار گریتینگ می تواند مقاومت گریتینگ کامپوزیتی در مقابل آتش را افزایش دهد.

گریتینگ با ضخامت 25 میلیمتر تقریبا دارای تنها 12 کیلوگرم در هر مترمربع و با ضخامت 38 میلیمتر تقریبا 18 کیلوگرم در هرمتر مربع وزن می باشد.سبکی باعث میشود در نصب نیازی به آسانسور، جرثقیل یا لیفتراک وجود نداشته باشد. همچنین نیازی به برش هوا و گاز یا جوشکاری نیز مرتفع می گردد.

از دیگر ویژگی های گریتینگ های GRP  مقاومت در برابر لغزش است. این ویژگی ناشی از انقباض سطح رویه گریتینگ در فرآیند قالبگیری به عقب و ایجاد یک سطح مقعر می باشد.

خاصیت انعطاف پذیری این گریتینگ ها مانع از شکل گیری دائمی در برابر بارهای سنگین میشود. یعنی پس از برداشتن بار از روی گریتینگ خم شده، گریتینگ به حالت اولیه خود باز می گردد.


 

نوع مطلب : 2.1.انواع گریتینگ کامپوزیت، 
برچسب ها : گریتینگ، گریتینگ کامپوزیتی، سبک وزن، ضد آتش، ضد سایش،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

امکانات جانبی
بانك اهداكنندگان غیر خویشاوند
 
 
بالای صفحه
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic