اصفهان کامپوزیت
متنوع ترین، باکیفیت ترین و ارزانترین محصولات کامپوزیتی را از ما بخواهید.

سقف مخزن فایبرگلاس

به منظور جلوگیری از پوسیدگی ناشی از مواد  شیمیایی و یا آب شور دریا که به شدت خورنده هستند میتوان از مخازن فایبرگلاس استفاده نمود. این مخازن بسته به نوع سیال درون مخزن از رزین های مخصوصی ساخته می شود تا خوردگی را به حداقل و عمر مخزن را به حداکثر خود برساند.

از جمله  این مخازن میتوان به مخازن ماژولار و مخازن سفارشی اشاره نمود.


 

در مخازن ساخته شده از فلز مشکل پوسیدگی بعد از مدت اندکی خودنمایی می کند . برای حل این مشکل در صورتی که شرایط بحرانی نشده باشد و سازه مخزن تحمل بار سیال را داشته باشد می توان از عایق کاری توسط فایبرگلاس، از پوسیدگی بیشتر جلوگیری نمود .

(( جهت مطالعه ادامه، بر روی "ادامه مطلب " کلیک فرمایید. ))


پروژه سقف مخزن Back Wash مجتمع دو رود 3 واقع در جزیره خارک از این دست مخازن می باشد که خوشبختانه فقط سقف مخزن به شدت دچار پوسیدگی شده و دیواره مخزن پس از اورهال قابل بهره برداری می باشد.

سقف این مخزن به قطر 20 متر و حالت گنبدی شکل خود دارای 16 قطعه جدا از هم بوده که در محل مونتاژ گردیده و به دیواره مخزن متصل میشود. علاوه بر استیفنرهای ایجاد شده بر روی قطاع های مثلثی شکل، در زیر گنبد از پروفیل های Iشکل کامپوزیتی که هم قوص با سقف گنبد هستند، بهره گرفته شده است . این همه باعث استحکام بسیار زیاد سقف مخزن شده و امکان عبور نیروهای تعمیراتی و بهره برداری بر روی سقف مخزن را امکان پذیر می نماید.


از رزین وینیل استر خارجی ،الیاف شیشه سوزنی و حصیری در تولید این سقف و استراکچر مربوطه استفاده گردیده است.

کلیه مراحل طراحی، مدل سازی، قالبسازی و تولید در مجموعه اصفهان کامپوزیت صورت گرفته و به تایید دستگاه محترم نظارت رسیده است.نوع مطلب : 1.محصولات این شرکت، 1.3.کاربرد در صنعت نفت، 4.3.کاربرد در صنایع دریایی، 6.3.کاربرد در صنعت آب و فاضلاب، 
برچسب ها : مخزن آب شور، مخزن فایبرگلاس، جزیره خارک، سقف مخزن کامپوزیت، سقف مخزن فایبرگلاس، فایبرگلاس، Back Wash،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

امکانات جانبی
بانك اهداكنندگان غیر خویشاوند
 
 
بالای صفحه
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات